




-32%

Характеристики
| Матеріал | Сталь із порошковим покриттям + поліестер 600D |
| Призначення | Для відпочинку |
| Вага в пакуванні, кг | 2 |
| Ширина в пакуванні (см) | 20 |
| Глибина в пакуванні (см) | 80 |
| Висота в пакуванні (см) | 10 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Бренд | Leobro |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити | 60х60х104 |


| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Колір | Green |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Ширина стільця | 60 см |
| Глибина стільця | 60 см |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Тип | Крісло |
| Назва товару | |
| Назва товару | Крісло туристичне складане до 150 кг для риболовлі, кемпінгу, пікніка та відпочинку з підсклянником, Складане крісло для пікніка |