








-16%Набір шезлонгів 2 шт. і столик, Крісло-шезлонг набір 2 шт. комплект і стіл шезлонгів, 2 шт., Комплект 2 шезлонги зі столиком



Шезлонги можна використовувати як зручне садове крісло, але його також можна відкинути в положення лежачи.Зручність сидіння забезпечує м'який підголівник, висота якого регулюється індивідуально.Також він буде зручний для високих людей..
Лежак легко миється і стійкий до атмосферних впливів. Завдяки цьому він знаходить безліч застосувань, особливо на відкритому повітрі. До комплекту входить інструкція польською мовою. Продукт сертифікований СЕ.

Шезлонг Zero Gravity ідеально підходить для:

Комплектація: 2 розкладні крісла-шезлонги Zero Gravity LEOBRO 1 столик Комплект LEOBRO Zero Gravity — поєднання стилю, комфорту та функціональності.



| Виробник | LEOBRO |
| Вага в пакуванні, кг | 15 |
| Ширина в пакуванні (см) | 23 |
| Глибина в пакуванні (см) | 86 |
| Висота в пакуванні (см) | 66 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Бренд | Leobro |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Регулювання спинки | є |
| Матеріал рами | Сталева труба з порошковим покриттям |
| Тканина | теслін |
| Підголівник | є |
| Антигравітаційне/Zero Gravity | Так |
| Гарантія | 14 днів |
| Габарити | 178 x 67 x 110 см |
| Колір | Сірий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZERO |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Висота сидіння | 82 см |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Текстилен |
| Тип | Розкладний |
| Назва товару | |
| Назва товару | Набір шезлонгів 2 шт. і столик, Крісло-шезлонг набір 2 шт. комплект і стіл шезлонгів, 2 шт., Комплект 2 шезлонги зі столиком |